Walk-in KennelWalk-in kennel on kohandatav lemmikloomade lautade süsteem, mis saab kergesti kombineerida uksed ja pardaplaatide lisavarustus, sealhulgas kausid, ülejäänud voodid, ülemine võre, konnektorid, kaupade ladustamise ämber, äravool kraavi kate ja jne. Iga walk-in kennel, vajaduste kliendi osalemine.


Walk-in kennel vormi kohaselt eluruumi koha kujundamine Esimese sammuna tuleb valida nurgas et abil saate oma kennel pool nägu.

Teine samm on kujundada kennel mõõde ja arvata suurused külgedel, uksed, uste ja jne. Kolmas samm on valida materjalid, mustrid ja Valikulised tarvikud. Nüüd on natuke keeruline ja üksikasjalik tööd teha. On olemas mitmeid olulisi valikuid. Näiteks saate jaoks välisuks, roostevabast terasest, suure tihedusega HDPE, karastatud klaas, pulbervärvitud terasest ja muid materjale. Muster on kohandatav. Näiteks võite te välisuks giljotiini ukse ja pöörlev ukse vahel. Tarvikud on ka palju. Söötmine kausid, ülejäänud, hoiuruum ämbrid, kaardi valdajate, Ukselukud ja muud aksessuaarid on kõik kohandatav


Walk-in kennel ei lihtsalt kord paigaldus kruvid vastavalt. See on lihtne eemaldada kennel desinstallite kruvid.