Kuivati ostu üksikasjad

Sobiva võimsusega
Kuivatid on elektriküte teha instant niiskuse aurustumise riided, pesu- ja keemilise puhastuse kodumasinate ja võimu suurt elektriseadmed kasutamine. Vastavalt perekonna suurus ja pesu riided suurus valida sobiv draiv. Kuivati võimsus on liiga suur, raiskad elekter kuivati võimsus on liiga väike ja aeganõudev. Kuivati võimsus vahemikus 2 naela-8 naela, võimsus 500 vatti 1000 vatti. Sobiva võimsusega 5 kg pere võiks olla ülehinnatud.
Trumli materjal
Osta tumble kuivati, trumli materjal peaks märganud. Roostevabast terasest trumm, atraktiivne ja vastupidav, rooste ei mingit kahju riietele; tsingitud terasest või muude materjalide drum, kuigi hind on madal, kuid pikk rooste, lühendada eluiga, sest kuivatid Kasuta hooajaline, nii roostevabast terasest trumm on parim valik.
Töörežiimi
Puuduvad nupud elektripliit aeg kontrolli ja automaatselt arvuti kontrolli kuivati. Nupp tüübi elektrilise taimer kontroll kuivati on rohkem vaeva, kuivatamine sätet kui liiga pikk, raisata energiat ja kahju vooder kangas; kui on määratud aeg on liiga lühike, riided ei kuivatamine ja arvuti kontrollitud automaatne kuivati kasutab mõne Tietokoneohjauksinen, sulgeda automaatselt pärast selle kuivatamist, on väga mugav, kuid hind on veidi kallim kui esimene, see sõltub konkreetsest.
Välimuse jälgimine
Olenemata sellest, millist tüüpi kuivati, peaksid pöörama erilist tähelepanu pitser. Ukse lüliti ja kvaliteedi tihendusrõngas kummi vastupidavus suurem seos uksed suletud, õhukindlas jõudlust vähendada Kuivamisaega; osta peaks pöörama tähelepanu kas uks sulgub tihedalt tihendusrõngas on tasane, liiga pehmed või liiga kõvasti, ei jälgi crack või kleepuv, kuumuskindlusega, näiteks kuidas. Keha pinna viimistlus, iga funktsiooni võti tundlik tase, ühendused on oluline kaalutlus kehaosade.