Kaalutlused kuivatid

1) pärast kokku liiteseadiste elektritarbimine pesumasin ja kuivati, kasutage special soklit, parem ei plug mitu pistikupesa. Kui võim on ära lõigatud, olla ettevaatlik ja hoidke pistikut ja vooluvõrgust, püüdes pull toitejuhe pistikud ja juhtmed püsikontaktid kahjustamist.
2) et vältida tulekahju, täielik keeld kuivamisel Keemiline puhastus vedeliku, lenduva õli ja keemilisi lahusteid nagu õhemad riided.
3) riided pärast nad täielikult ja seejärel kuivati, see säästab aega ja salvestab. Ei luba vee kuivati jätta pihustatakse vett, muidu kergesti põhjustada elektrilöögi ja kahjustada kuivati 4) et kaitsta vananemist plastiline deformatsioon, tule lähedal kuivati ja kasutame küünlaid, sääsk rullid eksikaatoris soojust.
5) Käterätikuivatid peab enne astuda neto taskusse juhuks vastet, kaardi väljastaja, müntide ja muude objektide arvesse ja scratch trumm või isegi põhjustada tulekahju praht.
6) sissevoolu taga kuivati koos pöörleva teraga ja artikleid ei saa käsi imemise sadamasse jõudnud. Vältida ohtlikke olukordi, nagu on näidatud joonisel 8,112.
7) kasutada kuivati paigaldada filtrid ja õigeaegse Tühjenda filter juuksed. Kadunud või ilma filtrid tekitab kuivati sisemine kogunemine tolmu, raskesti puhastatav ja võib põhjustada kätekuivati välja töötada.
8) kampsunid, kootud riided, rätikud, nagu fuzzing, kahanemine. Ei sobi 163 kuivati. Touch pasta, või absoluutselt keelatud Keemiline või kleepida Tärgeldatud riideid võib ummistada filtri ja põhjustada rikke.