Kroom kattega trimmimine kamm

Räägime nüüd
Toote üksikasjad

PRISMA kamm

Prism seeria on professional Trimmijad kauaaegne lemmik. Valinud ja soovitatud instruktorite ja kapten Trimmijad. Nad on suurepärane viimistlus kammid ainulaadne rainbow titanium plaadistuse on roostekindlad.

Paadunud hambaid puuritakse tahke metalli lülisamba. Libisemiskindel selg on reljeefne paremaks käepide ja kasutusmugavus. Ümara piiga on sile ja läikiv, õrn puudutus.

HIKATO

HIKATO line pakub laia käärid. Ideaalne valik hõivatud grooming salongid. Iga lõikumiseks on valmistatud Suur jõudlus ja käsitsi valmistatud Jaapani terasest ja tagamine pikas perspektiivis vastupidavus ja jõudlus.

PRISMA

On võrreldav teiste top rea käärid, The Rainbow ja Deep Space must värviline Prism seeria pakub suurepärase tulemuse. See on valmistatud polükarbonaatvaiguga Jaapani 440C kvaliteetsest roostevabast terasest. Hotellis on fantastiline väärtus ja stiili. Populaarne valik meister Trimmijad maailma üle.

LUIK

Swan seeria on moes Trimmijad, kes nõudlus jõudluse ja väärtus lõikumiseks. Iga lõikumiseks on roostevabast terasest ning värvitud 5 gorgeous värvi; Barbie roosa, lavendel, Taevasinine, päevalille kollane ja ruumi must.

VELVET

Crème de la crème käärid. Velvet seeria on üks kõrgeima kvaliteediga read turul. Kapten Trimmijad valida need käärid üle teised hinnad oluliselt kõrgemad. See sari on valmistatud kõrge kvaliteediga Jaapani 440C roostevabast terasest käega poleeritud viimistlusega. Töötlus on erakordne. Tal see on kauem kui enamik serva. Kaasaegne ja ergonoomiline nihutamise käepide konstruktsioonilahendusi "kraana grip", eesmärk on aidata leevendada stressi õlad ja randmete.


Küsitlus